Wiosna z Bonprix: Piaskowy żakiet i błękitna koszula

 Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Można wręcz powiedzieć, że u niektórych już jest bardzo ciepło i słonecznie. Wraz z nadejściem tej pory roku stawiam ja wszyscy zapewne na lżejsze ubrania, a przede wszystkim okrycia. Dlatego marynarka lub żakiet jest zdecydowanie najlepszym wyborem. I taki właśnie piękny pastelowy żakiet w kolorze piaskowym chcę Wam dziś pokazać. Oprócz tego jeszcze koszula. Oba produkty pochodzą z Bonprix, gdzie pojawiło się wiele fajnych wiosennych ubrań. Jednak trzeba szybko się decydować, znikają w oka mgnieniu. 


Żakiet można zestawić na wiele sposobów nie tylko tych eleganckich, ale także i sportowych. Jak dla mnie to nadal elegancja, ale sportowa. Jest świetny i moim zdaniem każda kobieta powinna mieć taki w swojej garderobie na wiosnę i lato. Rękawy są długie, jednak ja preferuje je podciągane. Bardziej mi się to aktualnie podoba.  

Do tego dodałam jeansy i adidasy. I prostą błękitna koszulę. Prosta koszula, która zawsze się sprawdza i jak się okazuje wraz z kolorem białym to także must have kobiecej szafy.


Taki zestaw można na wiele sposobów zmieniać. Kolor koszuli lub bluzki, a także buty i spodnie.

Zdecydowanie pastelowy żakiet jest doskonałą bazą do tworzenia różnych outfitów. 

Żakiet - bonprix.pl

Koszula - bonprix.pl

Spodnie - nn

Buty - czasnabuty.pl

#bonprixbloggers 

Wiosna z Bonprix: Piaskowy żakiet i błękitna koszula czyli must have tej wiosny

Komentarze

Popularne posty