Herome, Rapid Nail Dry, Preparat przyśpieszający wysychanie lakieru

Ile razy w biegu malowałaś paznokcie kolorową tradycyjną emalią i pojawiały się uszkodzenia? Oj wiele razy, u mnie było to samo. Świat idzie do przodu i takie problemy nie mają już bytu, gdyż z przyspieszaczem schnięcia ułatwia to sprawę.
Podoba się nam kolor lakieru, ale problem tkwi w jego długim schnięciu, który rozkłada nas na łopatki, bo przecież „kobieta bezbronna jest tylko wtedy, gdy ma pomalowane paznokcie”. Tyle jest rzeczy do zrobienia, każdy o coś wtedy jak na złość prosi. Teraz te wszystkie problemy schodzą na dalszy plan, gdyż tuż po nałożeniu kolorowej emalii nawet długo schnącej, oczywiście i po chwilowym odczekaniu, spryskujemy wysuszaczem i po chwili gotowe.
Wysuszacz dostajemy w dosyć dużej jak na taki produkt buteleczce, w formie spray'u, który posiada lekko tłustawą, śliską konsystencję, która uniemożliwia nakładanie kolejnych warstw lakieru. Dlatego warto o tym pamiętać i aplikować go po wszystkich warstwach emalii. Po minucie lakier jest wysuszony i lekko utwardzony. Po nałożeniu przyśpieszacza wszystko mam upaćkane skórki i palce. Dlatego dobrze jest to usunąć. Przy zastosowaniu top coat nakładam tylko jakby kolejną warstwę lakieru, więc tutaj jest wygodniej i czyściej.

Przy aplikacji preparatu czuć specyficzny zapach jakby zmywacza, emalii. Po chwili utlenia się i praktycznie nic nie czuć.

Cenię sobie tego typu produkty, gdyż nie tracimy czasu na zbędne czynności. Pomalowanie paznokci to kilka chwil, najgorszy jest stan schnięcia, który wyprowadzał mnie nie raz z równowagi. Ale całe szczęście coraz częściej na runku powstaje różnorakich nowinek i stanowczo upraszczają nam byt. I o to chodzi, aby żyło się nam lepiej:)
Zdecydowanie preparat ułatwia nam życie, przyspiesza wysychanie kolorowego tradycyjnego lakieru.
Paznokcie ślicznie błyszczą.

Produkt jest bardzo wydajny.

Wysuszacz dostaniecie w bodyland.pl/herome w cenie 29,90zł/75ml

Komentarze

 1. Ten zapowiada się ciekawie. Miałam kiedyś jeden przyśpieszacz z Avon jednak po spryskaniu lakieru wydawało mi się, że muszę czekać jeszcze dłużej ponieważ paznokcie nie schły a były całe w oleju.:/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na mnie on w ogóle nie działał...w ogóle nie wysuszał lakieru :( i jakiś tłusty taki był,wywaliłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przydatny produkt!
  pozdrawiam Cię

  OdpowiedzUsuń
 4. Obecnie od 3 miesięcy mam już tylko hybrydy i chwale sobie bardzo, ale kiedy używałam zwykłych lakierów bardzo uchwaliłam sobie tego typu produkty :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie miałam tego typu preparatu, ale rzucił mi się w oczy na stronie sklepu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie, że się dobrze sprawdza, aczkolwiek wolę chyba wysuszacze w formie topu w pędzelku :P

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo lubię produkty tej marki. Szczególnie odżywki do paznokcie, używam hybryd więc pod wpływem światła uv/led szybko utwardzają się i wysychają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy produkt kochana.
  Osobiście nie maluje sama paznokci nie mam do tego cierpliwości.
  Jednak dla osób które to robią jest idealny :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do mnie na post.
  Będzie mi bardzo miło jeśli wpadniesz ♥
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Dziękuję za komentarz.
Miło, że mnie odwiedziłaś(eś). Zapraszam ponownie.

Popularne posty