Październik 2015 - Think Pink by Shiny box

Październikowa zawartość Shiny Boxa ma nam-  kobietom przypomnieć o ważniej istotnej rzeczy jaką jest walka w sprawie raka piersi. Shiny Box zachęca do badań i dbania o siebie. O tym ostatnim to chyba nie trzeba dużo mówić, ani pisać nowoczesne kobiety dbanie o siebie mają w jednym paluszku. Dlatego można zauważyć, że w pudełku znajduje się, aż 3 kosmetyki kolorowe z czego dwa są pełnowymiarowe. Oraz nie mogło także zabraknąć produktów do pielęgnacji każdej części ciała. Ale czy większość jest zadowolona?


Porównując to pudełko z poprzednimi wypada bardzo słabo;/ Ogólnie znajduje się tylko 3 pełno wymiarowe kosmetyki, a reszta to próbki. Wszystko jest takie miniaturowe, i sprawia wrażenie, że jest tego na prawdę mało. 
Jak zwykle spodziewałam się czegoś innego. Jak zwykle wiele osób narzeka. Jak zwykle musi być jakaś równowaga w świecie. Ten miesiąc nie zachwyca, ale możliwe, że następne nas ucieszą. Bo przecież trzy poprzednie pudełka były dla mnie bardzo dobre. A to jedno wcale nie oznacza, że skreślam Shiny Box. 
W tej październikowej zawartości moją uwagę zwróciły roll-on pod oczy. Miałam kiedyś z innej firmy, bodajże Eveline i bardzo sobie chwaliłam. Zobaczymy jak Delia się poradzi. Ciekawa byłam tuszu i wiązałam z nim duże nadzieje, ale że posiada szczoteczkę z włosia to już na początku odpada. No i zainteresowała mnie kredka, ale chęci szybko opadły, bo okazała się niebieska;/ szkoda, że nie czarna.
Szampon i odżywka jak zwykle sprawdzą się na wyjazd, różu nie używam, a może krem do biustu będzie miłym zaskoczeniem.

No cóż szału nie ma, oby Listopadowe Miss Autumn było warte zakupu i sprawi, że pojawią się zachwyty!

***************
Jeśli nie podobała Ci się zawartość Październikowa możesz jeszcze kupić lub wymienić za Shiny Stars poprzednie trzy miesiące wstecz. Zdecydowanie przewyższały nad tą.
Sierpień 2015
 A Tobie, która zawartość bardziej się podoba?

Komentarze

 1. Marnie wypadło to pudełeczko. Myślałam, że skoro to edycja dość szczególna , to się postarają...

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam tych produktów, jednak pudełeczko wygląda interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram Mariolę. Szału niestety nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo słabe pudełeczko - dlatego też ich nie zamawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. W tym roku najbardziej spodobało mi się sierpniowe pudełko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dla mnie pudełko jest najgorsze w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 7. jak dla mnie pudełko bardzo słabo wypadło

  OdpowiedzUsuń
 8. W poprzednim miesiącu pudełko było genialne. Teraz spodziewałam się więcej produktów odpowiadających tematyce pudełka. Szału nie ma. Natomiast trafiłam na biało srebrną kredkę do oczu i jest piękna super rozświetla.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie, nie i jeszcze raz nie. To pudełko to totalny niewypał. Nie rozumiem jak do pudełka określanego mianem "ekskluzywnego" można wrzucić produkt za 8zł... :O

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie. Dziękuję za komentarz.
Miło, że mnie odwiedziłaś(eś). Zapraszam ponownie.

Popularne posty